2019 Yabancı Dizi Önerileri

16 Ocak
2019 Yabancı Dizi Önerileri

2019 Yılına girerken sizler için bu senenin en popüler olacak yabancı dizilerini derledik. Sosyal medya ve Türkiye’nin en popüler sitelerinden toparlayıp oluşturduğumuz yabancı dizi listemizi umarım beğenirsiniz.

1- Peaky Blinders

Tür: Suç

Dünyanın gördüğü en büyük savaşlardan biri olan 1. Dünya savaşından yeni çıkmakta olan İngiltere, yasa dışı olayların merkezi haline gelmiştir. Ülkenin dört bir yanını çeşitli çeteler sarmış durumdadır. Bu çetelerin en büyüklerinden biri olan Peaky Blinders çetesi kara parayı at yarışı,soygunculuk ve yasa dışı kumar oynatarak sağlamaktadır. Polislere rüşvet vererek bütün olaylardan sıyrılmakta olan bu çete yapmaması gereken bir hatayı soygun sırasında yapar. Yaptıkları bu hata onların başlarına yepyeni bir müfettiş atanmasına ve şehre ayak basmasına yol açar.

peaky blinders altyazılı 1080p donmadan izle

Dizinin İlk Bölümünü izle

2- Killing Eve

Tür: Drama

Bir kitaptan TV ekranlarına uyarlanan bu dizide ajan olmak uğruna maceradan maceraya atılan bir kadını izliyoruz. Normal bir güvenlik şirketinde görev almakta olan Eve’nin en büyük hayali iyi bir ajan olmaktır. Villanelle isimli şahıs ise işinin getirdiği kara paranın sefasını süren souk kanlı bir katildir. Fakat birbirlerini takıntı halinde getiren bu iki kadın arasında amansız bir macera baş gösterecektir.

Dizinin İlk Bölümünü İzle

 

3- Tepedeki Ev / The Haunting of Hill House

Tür: Korku

Shirley Jackson isimli yazarın aynı adı taşıyan romanından Netflix tarafından modernleştirilmiş ve TV serisi haline getirilen bir yapımdır. Küçük yaşlarda başlarından geçen paranormal olayların yıllar sonra gün yüzüne çıkmasından sonra eskiden yaşadıkları evleri perili köşk olarak ülke çapında popüler olacaktır. Başlarından geçen olayların sonrasında bütün kardeşlerin dağıldığı ve farklı işler yaptığı dizide aradan geçen yılların ardından perili köşk için bir araya geleceklerdir. Hayaletlerle yüzleşmeden sorunlar ortadan kalkmayacaktır.

tepedeki ev netflix izle

Dizinin İlk Bölümü İzle

4- YOU

Tür: Gerilim

Bir kadını elde etmek için zekasını ve günümüzün teknolojisini kullanan paranoyak bir adamın hikayesini konu alıyor. Kitap dükkanında gördüğü Beck isimli genç kadını kendisine aşık edebilmek için çeşitli yöntemler kullanan Joe bu işi takıntı haline getirir. Beck’in en yakın arkadaşı durumdan şüphelende bile uyarıları bu konuda yetersiz kalacaktır. Günümüz dünyasında takıntılı insanlar tarafından internetin ne kadar tehlikeli bir hale gelebileceğini gözler önüne sermektedir.

 

you dizisini izle

Dizinin İlk Bölümünü İzle

 

5- Titans

Tür:

DC evreninin ilk dizilerinden biri olan Titans, çok uzak olmadığımız bir konuya sahip. Süper güçlere sahip olan ve yolları bir şekilde keşişmiş olan gençlere Robin liderlik etmektedir. Batman ile aralarında yaşadıkları bazı anlaşmazlıklardan ötürü Gotham şehrini terk edip Detroit’e gelen Robin burada polis memuru olarak görev yapmaktadır. Bir polis merkezine gelen kızın ondan yardım istemesiyle beraber başlayan maceralı yolculuğa hazır olun. Ekibin karşısına çıkan olan düşmanları ya da zorlukları söyleyip keyfinizi kaçırmak istemiyoruz. Titans dizisini beğeneceğinizden eminiz.

titan netflix izle

Dizinin İlk Bölümünü izle

Yeni yabancı dizi önerilerimizi çok yakında sizlerle paylaşacağız. Beleş Dizi’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorumlar (0)